Wina Włoskie

Wina Białe

Mont Blanc Frizzante
Veneto IGT

Wino musujące. Błyszczący jasnożółty kolor. Intensywne aromaty świeżych owoców z przewagą cytrusów. W smaku miękkie, subtelne, świeże i soczyste, z delikatnymi bąbelkami. Bardzo orzeźwiające.

12zł
65zł

Domodo Amabile
Vino Bianco D'Italia

Wino półwytrawne. Kolor jasnożółty. Intensywny i trwały owocowy aromat. Smak owoców letnich i cytrusowych. Okrągłe i przyjemne. dobrze zrównoważone. Długi czysty i delikatny finisz.

9zł
45zł

Gufo Chardonnay
Vino Varietale D'Italia

Słomkowy jasny kolor. Przyjemny, delikatny aromat jabłek i brzoskwiń. Wytrawny, harmonijny smak. Wino łatwe do picia ze zrównoważoną kwasowością

50zł

Villa Diana
Trebbiano D'Abruzzo Dop

Kolor żółty słomkowy. Aromaty egzotycznych owoców z kwiatową nutą. W ustach orzeźwiające i zdecydowane, bardzo dobrze zbudowane, świetnie wyważone. Delikatne mineralne wykończenie.

65zł

Cavit Mastri Vernacoli
Pinot Grigio
Trentino Dop

Delikatny słomkowożółty kolor. Intensywne aromaty kwiatowymi nutami. W ustach świeże, orzeźwiające, eleganckie, dobrze zbudowane.

13zł
70zł

Sensuale Moscato
Basilicata Igp

Wino półsłodkie. Jasny złotożółty kolor. Owocowy bukiet, z nutą gruszki, brzoskwini, mango i innych egzotycznych owoców. Zrównoważone, świeże, pełne, z bogactwem tropikalnych owoców. Długotrwała końcówka. Sprawia wrażenie lekko musującego.

14zł
75zł

Wina Czerwone

Domodo Amabile
Vino Rosso D'Italia

Wino półwytrawne. Głęboki czerwono - rubinowy kolor z fioletowymi refleksami. Intensywny aromat ciemnych owoców z nutą ziół. W smaku pełne i wyraźne, z waniliowym akcentem. Wino dobrze zbudowane o zbalansowanym, miękkim smaku.

9zł
45zł

Gufo Merlot
Vino Varietale D'Italia

Rubinowy kolor z fioletowym odcieniem. Nuty czerwonych owoców, w szczególności wiśni i śliwek. W ustach pełne i miękkie, o dobrej strukturze i owocowym wykończeniu

50zł

Villa Diana
Montepulciano D'Abruzzo Dop

Żywy czerwony kolor z fioletowym odcieniem. Intensywny aromat czerwonych owoców z przewagą wiśni, delikatnie kwiatowe nuty. Przyjemny miękki smak z wiśniowym akcentem i aksamitnym wykończeniem.

65zł

Il Pumo Primitivo
Salento Igp

Głęboki czerwonorubinowy kolor. Intensywny aromat owoców - suszonych śliwek i wiśni. Smak lekko pikantny z nutą wanilii i rozmarynu.

13zł
70zł

Tramari
Rose Di Primitivo
Salento Igp

Delikatny blady różowy kolor. Przyjemne aromaty wiśni i malin. W ustach świeże i eleganckie, świetnie zrównoważone. Zaskakujący długotrwały finisz z owocowymi nutami.

14zł
75zł

Goose Bump Velvety Red
Sicilia Igt

Wino półsłodkie. Pełne i eleganckie, intensywnie owocowe w zapachu i smaku. Pełne, dobrze zbudowane, o przyjemnych aksamitnych taninach, z delikatną słodyczą jagód, malin i odrobiną przypraw w tle.

14zł
75zł