Wina Hiszpańskie

Wina Białe

Las Bas Gewurztraminer
Somontano Do

Jasny, słomkowy żółty kolor. Aromaty egzotycznych owoców z kwiatowymi nutami. W ustach lekkie, miękkie, z charakterystyczną pikantną nutą. Zrównoważona struktura, długie, eleganckie wykończenie.

70zł

Marques De Riscal Blanco
Rueda Do

Kolor słomkowożółty. Intensywne aromaty owoców egzotycznych z nutami kopru i świeżej trawy. W ustach świeże i orzeźwiające, gładkie, dobrze zrównoważone, długi finisz.

15zł
80zł

Wina Czerwone

Mureda Mosaico Tempranillo Organic
Castilla Vdt

Kolor wiśniowy z granatowym odcieniem. Aromaty dojrzałych czerwonych owoców. W ustach dobrze zrównoważone z okrągłymi taninami, o wyraźnej strukturze i długim owocowym posmaku.

10zł
50zł

Terrai "Ovg"
Old Vine Garnacha Carinena Do

Ciemny purpurowy kolor z fioletowymi smugami. Aromat dojrzałych miękkich owoców - truskawek, czerwonej i czarnej porzeczki, jagód, z nutami przypraw.

65zł

Marques De Riscal Próximo
Rioja Doca

Kolor wiśniowy z fioletowymi smugami. Obfite aromaty dojrzałych śliwek i jeżyn. Przyjemny owocowy smak z nutą lukrecji i anyżu


70zł

Marques De Riscal Arienzo Crianza Rioja Doca​

Ciemny wiśniowy kolor. Zapach czerwonych owoców zmieszanych z aromatami kokosa, wanilii i drewna. W smaku obfite, pełne, okrągłe, miękkie i elastyczne z długim finiszem.

16zł
85zł

La Planta
Ribera Del Duero Do

Kolor purpurowy. Aromaty dojrzałych owoców i lukrecji z akcentami pieczonego chleba. W ustach obfite, potężne i smaczne, bardzo eleganckie. Aksamitny długi finisz.

18zł
95zł